homeautós túrákfly & drivekörutakhajóutakvilláknászútcsaládi nyaralásvízumkapcsolatrólunk

HÍREK, ÉRDEKESSÉGEK

Égig érő torony - Burj Khalifa

Égig érő torony - Burj KhalifaAz Arab Emírség mindig is híres volt megalomániájáról, tornyokban is elsőnek kell lenniük. A Burj Khalifa jóval az elődök előtt jár, több, mint 300 méterrel magasabb, mint taipei kistestvére, a Taipei 101. Csak viszonyításképpen: az Empire State Building 382 méter magas... Tovább

Le Meridien Al Aqah Beach Resort 5*

Fujairah

Fekvése: közvetlenül az Omani- öbölnél, a szálloda vendégeinek fenntartott 230 m hosszú strandszakaszon. A háttérben a Hajar- hegység felső sziluettje látható. Fujairah kb. 50 km-re fekszik, naponta kétszer ingyenes hotelbusz közlekedik. Dibba kb. 19 km-re. Transzferidő Dubai repülőterétől kb. 90 perc.

Szobái: A tágas, ízlésesen berendezett szobákban nagy fürdőszoba/WC fürdőkáddal vagy zuhanyozóval, hajszárító, telefon, műholdas TV, minibár, Internet-csatlakozás, átjárható ruhás-szekrény, széf, szőnyegpadló. A szobák a tengerre néznek. A superior szobák is tengerre nézők, berendezése azonos a szobákéval, de balkonnal is rendelkeznek.

Szolgáltatások: a 2003 januárjában megnyitott modern szálloda egy szép nagy kert közepén helyezkedik el. Elegáns lobby ülőgarnitúrákkal. A’ la carte étterem, Brasserie ( 24 órán át tart nyitva) Victory bár, Astro bár a tetőn élőzenével, Baywach étterem, Baywach bár a strandon. Nagy édesvizű úszómedence kis vízeséssel, külön gyermekmedencével, napozóterasszal. A fürdőlepedők, nyugágyak és napernyők használata ingyenes. Pool bár. Üzletek, konferenciatermek.

Ellátás: reggeli, felár ellenében félpanzió vagy all inclusive

Családoknak ajánljuk: gyerekek részére mini klub 2-12 éves korig, gyerekmedence, csúszdák és moziestek.
Egy szobában 2 felnőtt és 2 gyerek helyezhető el. 6 éves kor alatt a gyerekek ingyen laknak.

A szálloda minden vendéget érkezéskor egy itallal vár, valamint naponta két üveg ingyen ásványvíz bekészítést kínál a szobába. Családi szoba foglalása esetén a gyerekeket egy kis meglepetés várja.
Minimum 5 éjszaka esetén a szülök egy 3 fogásos vacsorát kapnak ajándékba, ameddig a gyerekekre felügyelő vigyáz.

A részvételi díj tartalmazza:
- repülőjegyet
- 5 éjszaka szállást reggelivel
- retúr busztranszfert
. 24 órás angol nyelvű asszisztenciát

A részvételi díj nem tartalmazza:
- repülőtéri illetéket (kb. 52.000 Ft/fő)
- vízumdíjat: 20.000 Ft/fő
- sztornóbiztosítást
- baleset-, betegség- és poggyászbiztosítást

Felárak:
- félpanziós felár: 8.100 Ft/fő/nap